The Hebrew Guide for GTA SA
[פרסום]gta iv פרטים ראשונים גירסת מחשב!!! - קהילת ה-GTA העברית
[הודעות אחרונות בפורום ·  רשימת משתמשים ·   דבר המנהל·-  חיפוש · ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Archive - read only
Forum moderator: niv1234  
קהילת ה-GTA העברית » ג'י.טי.איי » GTA IV » [פרסום]gta iv פרטים ראשונים גירסת מחשב!!!
[פרסום]gta iv פרטים ראשונים גירסת מחשב!!!
niv1234 תאריך: שישי, 22.08.2008, 14:05 | הודעה# 1
משתמש מוכר
קבוצת משתמש: פקח פורומים
מצב: מנותק
קרדיט לאתר אחר

גרסת המחשב של GTA IV תכלול גרפיקה "משופרת מכל הכיוונים", אפשרות חדשה לעשות Replay של 30 שניות בכל רגע, ועוד
חברת Rockstar הציגה בתערוכת המשחקים הגדולה בלייפציג, הנערכת כעת, את הפרטים הראשונים על גרסת המחשב של Grand Theft Auto IV, משחק הפעולה והפשע שמכר עד כה מעל ל- 4 מיליון עותקים בגרסאות לקונסולות.

לדברי החברה, המשחק על המחשב האישי יראה מלוטש במידה רבה יותר מגרסאות הפלייסטיישן 3 וה- Xbox 360. בין השיפורים הגרפיים: רזולוציה גבוהה יותר, טקסטורות משופרות, טווח ראיה גבוה יותר ועוד. חלק מהעיתונאים בתערוכה מדווחים שאכן ניכר שינוי לטובה, למשל בתאורה ריאליסטית יותר, אך אחרים טוענים שאין שום שינוי נראה לעין ושהמשחק עדיין סובל מנפילות בקצב הפריימים במקרים בהם יש יותר מדי מכוניות על המסך.

גם המולטיפלייר של המשחק, שכולל בגרסה לקונסולות 16 איש שיכולים להשתולל בעיר יחדיו, מקבל שיפור - אך לא נמסר באיזה אופן. כן נמסר שניתן יהיה למצוא שרתים ביתר קלות ונוחות מבעבר.

אך אולי החידוש המעניין ביותר היא העובדה שהמשחק יקליט בכל רגע את 30 השניות האחרונות, כך שבלחיצת כפתור ניתן לצפות ב"שידור חוזר" של חצי הדקה האחרונה, לשמור את מה שעשינו כסרטון, ואפילו לערוך אותו ישירות מתוך המשחק ולהעלות אותו לאינטרנט! מדובר באופציה מבריקה, שכבר קיימת במשחקים כמו Halo 3, ועוזרת לכל מי שאוהב ליצור סרטים בתוך המשחקים שלו.

אור אני מקווה שאני לא עובר על החוקים ואם כן תמחק את זה [אבל רק אור ימחק] אם אתם רוצים לראות תמונות ראשונות של המשחק תיכנסו לקישור הבא [משם הכתבה] לחצו כאן

אור תאריך: שישי, 22.08.2008, 17:00 | הודעה# 2
מנהל האתר
קבוצת משתמש: מנהל ראשי
מצב: מנותק
תודה!
אני רק לא בטוח שהמחשב הזחל שלי יוכל להריץ את זה...

Quote (niv1234)
אור אני מקווה שאני לא עובר על החוקים ואם כן תמחק את זה [אבל רק אור ימחק] אם אתם רוצים לראות תמונות ראשונות של המשחק תיכנסו לקישור הבא [משם הכתבה] לחצו כאן

אין שום סיבה למחוק את האשכול, רק חשוב להקפיד לתת קישור לכתבה המלאה.

נ.ב.
לגבי הריפליי של 30 השניות: יש את זה גם בסאן אנדריאס, לא? (F1)

תודה biggrin

[c]פניות, הצעות, תלונות ושאר ירקות אפשר לכתוב בפורום "משוב" או אליי בפרטי (מומלץ במשוב)[/c]
בברכה,
מנהל האתר,
אור

קהילת ה-GTA העברית » ג'י.טי.איי » GTA IV » [פרסום]gta iv פרטים ראשונים גירסת מחשב!!!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: