The Hebrew Guide for GTA SA
ברוכים הבאים ל GTA IV - והעלילה היא על Liberty City - קהילת ה-GTA העברית
[הודעות אחרונות בפורום ·  רשימת משתמשים ·   דבר המנהל·-  חיפוש · ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Archive - read only
Forum moderator: niv1234  
קהילת ה-GTA העברית » ג'י.טי.איי » GTA IV » ברוכים הבאים ל GTA IV - והעלילה היא על Liberty City (סיפור על GTA IV)
ברוכים הבאים ל GTA IV - והעלילה היא על Liberty City
royko תאריך: רביעי, 27.08.2008, 22:25 | הודעה# 1
משתמש מוכר
קבוצת משתמש: משתמשים רשומים
מצב: מנותק
אז מאיפה מגיע פירוש החלום של כל אמריקאי כיום...

עבור ניקו בליס הכל התחיל מאירופה. הרצון שלו היה לברוח מן העבר ובן דודו, רומן זה שילווה אותו בעתיד יוכל לסייע לו בעיר ליברטי-סיטי , במהלך המשחק בעצם ניקו ורומן מגלים איזורים מפתיעים וחדשים על פושעים, כאלה לוקחים סמים, אנשים לא כל כך סימפטים וכמובן שם "זימה" שאסורה לילדים מתחת לגיל 18 כפי שנכתב בעטיפת הדיסק ובכלל, על פי מה שנוצר במשחק.

רומן וניקו במהלך המשחק מגלים המון איזורים כמו שאמרנו שהם לא חלמו, והם מקבלים כסף ואת היכולת לחיות את הגיהנום וגם את הדברים היותר טובים שהם חוו. ואם נאמר את זה ככה, לניקו ולרומן בסופו של דבר "יש חיי פשע" שמהם הם ניסו לברוח וכנראה שנכנסו אליהם מחדש.

אני מבקש שלא להעתיק סיפור-עלילה זה, הנושא לא קיים באף מקום בארץ ובעולם לגבי הניסוח שלי.
אני מקווה שאני לא אראה אתרים אחרים שמעתיקים או אנשים שאומרים שהם כתבו, כי התאמצתי לכתוב את-זה.
לרובכם זה אולי "מובן מאליו" שזו העלילה וזה מה שמסופר שם, אבל בואו לא ניתמם, כולנו התחלנו מאפס ידע וכולנו מצאנו לכל דבר פיתרון בנוגע למשחק הזה.

כל הזכויות שמורות לי.

בברכה,
royko.

אור תאריך: חמישי, 28.08.2008, 18:45 | הודעה# 2
מנהל האתר
קבוצת משתמש: מנהל ראשי
מעניין...
תודה!

[c]פניות, הצעות, תלונות ושאר ירקות אפשר לכתוב בפורום "משוב" או אליי בפרטי (מומלץ במשוב)[/c]
בברכה,
מנהל האתר,
אור

Rbix תאריך: שישי, 29.08.2008, 20:26 | הודעה# 3
משתמש מוכר
קבוצת משתמש: מנהל פורום
תודה רבה smile

קהילת ה-GTA העברית » ג'י.טי.איי » GTA IV » ברוכים הבאים ל GTA IV - והעלילה היא על Liberty City (סיפור על GTA IV)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: