The Hebrew Guide for GTA SA
ברוכים הבאים GTA SPOT! - קהילת ה-GTA העברית
[הודעות אחרונות בפורום ·  רשימת משתמשים ·   דבר המנהל·-  חיפוש · ]
  • Page 1 of 1
  • 1
קהילת ה-GTA העברית » הנהלה וקהילה » משוב (הצעות, הערות ושיפורי פורום) » ברוכים הבאים GTA SPOT! (זה השם החדש. צריך לעדכן בכותרת..)
ברוכים הבאים GTA SPOT!
CarMan220 תאריך: רביעי, 08.07.2009, 22:08 | הודעה# 1
משתמש-על
קבוצת משתמש: מנהל פורום
מצב: מנותק
ברוכים הבאים!!!

הגעת לGTA SPOT הפורום על GTA ועוד.

אני אלמוג-מנהל פורום Grand Theft Auto San Andreas ומנהל פורום מוטוריקה ורכב, ואני אדריך אותך בסיורך הראשון באתר.

כפי שניתן לראות בראש כל עמוד בפורום באפשרותך להרשם או להתחבר למערכת הפורמים במידה ויש בבעלותך חשבון.

את\ה מוזמן\ת בחום לפתוח חשבון עוד היום ולהצטרף לקהילה הקטנה(כרגע) והחמה(תמיד) שלנו.

הצעד הראשון שלך בפורום יהיה להכנס לעמוד הראשי אותו ראית קודם אך רוב הסיכויים שלא התעמקת בו ונכנסת לתוך הפורומים(כרגע, הפורומים נעולים ואפילו לי אין אפשרות לפתוח אשכולות בפורומים מלבד הפורום הזה.)

בסיום קריאת ההדרכה למשתמש\ת החדש\ה הנכם מוזמנים לגשת אל העמוד הראשי ולהתרשם מן הפורומים הקיימים בו ומן האשכולות הקיימים בו. לצערי לא ניתן לעשות מאומה במקומות אלה כעת משום שהם בגדר ארכיון לקריאה בלבד. כשהמנהל הראשי של האתר ישנה את זה תהיו מוזמנים בחום להצביע בסקרים לפתוח אשכולות ולעשות כעוות נפשכם במגבלת חוקי מערכת הפורומים שלנו.

את חוקי מערכת הפורומים ועוד תוכל למצוא בקישור:"דבר המנהל" שנמצא ממש מעל האשכול הזה.

אני מקווה שתהנו משהותכם במערכת הפורומים שלנו. cool

המשך יום מצויין,

אלמוג.

מכונה למכירת סרטי וידאו: וידאומט
מכונה למכירת קונדומים: קונדומט
מכונה למכירת דגלים: פלגמט
מכונה למכירת קללות: קיבינימט

לחץ עלי

ההודעה נערכה ע"י: CarMan220 - רביעי, 08.07.2009, 22:34

קהילת ה-GTA העברית » הנהלה וקהילה » משוב (הצעות, הערות ושיפורי פורום) » ברוכים הבאים GTA SPOT! (זה השם החדש. צריך לעדכן בכותרת..)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: